Firma AIP Animates zajmuje się tworzeniem profesjonalnych animacji reklamowych z podkładem lektorskim oraz muzycznym dostępnych dla szerokiego grona klientów biznesowych.

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu internetowego. Obecnie współpracujemy z agencjami reklamowymi z Polski oraz Niemiec (B2-Performance, Comwrap.com, Die Sumanauten, Curido Marketing). W związku z dynamicznym rozwojem rynku internetowych start-up’ów stworzyliśmy dla Państwa usługę, która już niedługo stanie się standardem przy tworzeniu stron. Dzięki zastosowaniu bazy tysięcy wcześniej przygotowanych postaci, scenerii, atrybutów i aktywności w kilku różnych stylach możemy zagwarantować jedne z najlepszych cen na rynku, przy zachowaniu pełnej efektywności i unikalności projektu.

Co szczególnie istotne dla naszych Klientów – jesteśmy w stanie zapewnić kompletną obsługę przy wdrożeniu projektu, począwszy od stworzenia scenariusza a skończywszy na podkładzie lektorskim w wielu językach. Współpraca z gronem kilkunastu specjalistów native-speakerów o wyróżniającej się pozytywnej i pełnej energii barwie głosu gwarantuje, że przekaz pozostanie naturalny dla odbiorców w danym kraju.

W naszej pracy korzystamy z doświadczenia zdobytego na rynku polskim oraz zagranicznych.

Zapraszamy do sprawdzenia jej efektów na stronie animates.pl i zadawania pytań!